Čtvrtek, 6 května, 2021
Home Bydlení Hledejte práci on-line

Hledejte práci on-line

-

V letních měsících máte skvělou šanci si přivydělat nějaký ten peníz navíc. Porozhlédněte se po letní brigádě, která vám bude vyhovovat a pomůže vám s ušetřením financí na dovolenou. Díky dnešním možnostem internetu můžete nové zaměstnání či brigádu hledat z pohodlí domova. Postačí vám zařízení s připojením k internetu, například mobilní telefon, tablet či notebook a můžete se pustit do hledání. Určitě zavítejte na stránky pracovního portálu Personalistka.cz a najděte si nové ideální zaměstnání či letní brigádu právě pro vás. Portál má v nabídce tisíce nabídek, které každým dnem přibývají.

Snadné vyhledávání

Na stránkách portálu Personalistka.cz stačí vyplnit druh práce, kterou hledáte a kraj, specifikovat však můžete hledání více a zadat třeba přímo zadavatele nabídky, typ úvazku či obor, ale není to nutné. Řazeny mohou být nabídky práce i na základě svého stáří. Poté se vám již ukáže pestrá nabídka brigád a zaměstnání, ze kterých si můžete vybírat tu vhodnou právě pro vás. Po otevření dané nabídky se dozvíte vše potřebné, jaká je náplň dané práce, požadavky, které jsou od vás očekávány, co vám firma nabízí a další specifické informace, například plat, místo pracoviště či směnnost provozu. Pokud se vám bude nabídka zamlouvat, můžete na ni rovnou odpovědět. Do odpovědi vyplníte své jméno, kontaktní údaje, připojíte životopis, popřípadě doplňující zprávu a už jen budete čekat, zda se vám zaměstnavatel ozve zpět. 

Personalistka.cz je správná volba

Díky dnešním on-line možnostem máte na portálu přístup k tisícům nabídek na jednom místě. Nemusíte nikam chodit, nijak se stresovat, stačí si nabídky inzerce práce prohlédnout z pohodlí domova a odpovědět na ty, které se vám zamlouvají. Pokud přemýšlíte o letní brigádě, začněte s hledáním dříve, než bude pozdě a všechny nabídky budou již obsazeny. Letní brigáda je totiž skvělou možností, zvláště pro studenty, jak si vydělat peníze navíc. 

123jobs

123jobs recenze

123 jobs recenze zkušenosti

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek